BÓG UZDRAWIA
DNI SKUPIENIA

Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia Maryi, i byliśmy u jej synów franciszkanów w Niepokalanowie. Mogliśmy nacieszyć się jej obecnością w Bazylice, w Kaplicy Wiecznej Adoracji, w kaplicy św. Maksymiliana… i czuć jej ducha podczas całego wyjazdu. Nie zabrakło godzinek, Nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, codziennej Mszy Św., katechez prowadzonych przez naszego opiekuna ks. Marcina Dominiczaka, zwiedzania muzeum …
Po prostu bycia razem. To piękny czas, który zaowocował w nas wieloma darami, o których mówiliśmy podczas dzielenia się i uwielbienia naszego Stwórcy.

Och, już dziś chcielibyśmy tam wrócić.

Niepokalanów 29.11/01.12.2019

DO JEZUSA PRZEZ MARYJĘ

33 dniowe rekolekcje według Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii de Montfort. Spotykaliśmy się na Mszy Świętej z katechezą, nabożeństwie pokutnym oraz uroczystej Drodze Krzyżowej, która poruszyła nasze serca. W dniu zawierzenia odczytaliśmy uroczysty Akt Ofiarowania się Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Rekolekcje zrodziły 156 niewolników Maryi (nie tylko z naszej wspólnoty) a zewnętrznym tego świadectwem są bransoletki z medalikiem Maryi na naszych rękach.

28.09.- 31.10.2018r. Wołomin

RÓŻNE SĄ DARY ŁASKI

Te rekolekcje poprowadził dla nas ks. Jan Reczek wraz posługującą charyzmatem poznania siostrą Stanisławą.

10-11 listopada 2017 Wołomin

MODLITWA UWIELBIENIA

Podczas rekolekcji konferencje wygłosił ks. Łukasz Górzyński. Podzielił się przepięknym świadectwem jak odkrył moc modlitwy dziękczynienia w każdej sytuacji , którą przynosi życie.

Otwock luty 2017r.

TY TYLKO MNIE POPROWADŹ…

Temat przewodni to wykorzystanie charyzmatów, które otrzymaliśmy podczas wylania Darów Ducha Świętego.

Poprowadził ks. Łukasz Turek

Kanie Helenowskie – 24-26.10.2014

DNI SKUPIENIA

Do DOMU MIŁOŚCI OJCA pojechało 38 osób. Rekolekcje, specjalnie dla nas przygotowane, prowadził ks. Sławomir Wądołek. Owocem jest zrozumienie różnicy pomiędzy wspólnota a grupą modlitewną. W kościele parafialnym Św. Stanisława Kostki wzięliśmy we wprowadzeniu relikwii św. Faustyny.

25-27 października 2013 Dąbrowa k. Mławy

KURS ANIMACJI MODLITWY CHARYZMATYCZNEJ

Podjęliśmy trud zgłębienia tajemnic modlitwy charyzmatycznej, w tym modlitwy w językach. Prawie 50 osób wybrało się na trzydniowy kurs, ucząc się oddawać cześć Bogu – modlitwą, śpiewem, gestem, tańcem, milczeniem…

Zalesie Górne luty 2012

KATOLICKA WSPÓLNOTA ODNOWY W DUCHU ŚWIETYM „BÓG UZDRAWIA” W WOŁOMINIE