BÓG UZDRAWIA
Zawierzenie 33 dniowe

Zaczęło się od 33 dniowych rekolekcji według Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wg. św. Ludwika Marii de Montfort. Podczas Mszy Świętych z katechezą, poprzez Nabożeństwo Pokutne i uroczystą Drogę Krzyżową przygotowaliśmy się do uroczystego Aktu Ofiarowania się Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi.

Rekolekcje zrodziły 156 niewolników Maryi a zewnętrznym tego świadectwem są bransoletki z cudownym medalikiem na naszych rękach.

Zawierzenie Wspólnoty

Dopełnieniem indywidualnych aktów ofiarowania było zawierzenie Parafii Matki Bożej Częstochowskiej oraz Wspólnoty Bóg Uzdrawia przed obrazem Maryi na Jasnej Górze w Częstochowie.

Parafię zawierzył Proboszcz Ks. Witold Gajda, natomiast wspólnotę nasza liderka Janina Mikucka

Zawierzenie wspólnot

Kolejnym krokiem było zwierzenie wszystkich wspólnot i dzieł Odnowy w Duchu Świętym diecezji warszawsko-praskiej. Uroczystość odbyła się 30 marca 2019r. w Gietrzwałdzie, jedynym miejscu objawień naszej Pani w Polsce.

W naszym imieniu aktu zawierzenia dokonali:
koordynator diecezjalny ks. Łukasz Turek i Roman Wojciechowski świecki koordynator Odnowy.

W łączności z liderami w Gietrzwałdzie, cała nasza wspólnota spotkała się wraz z naszym opiekunem ks. Marcinem Dominiczakiem przed Najświętszym Sakramentem i uroczyście odczytała akt zawierzenia.

Zawierzenie

Uroczysty akt zawierzenia podpisał dla nas biskup Józef Górzyński.

Odnowienie zawierzenia

Dnia 19-09-2019 (czwartek) podczas naszej wspólnotowej Mszy Świętej odnowiliśmy zawierzenie klękając przed obrazem Matki Bożej i odczytując

Akt Odnowienia Zawierzenia Wspólnoty „Bóg Uzdrawia” Niepokalanemu Sercu Maryi

Oddając w nadchodzącym roku formacyjnym 2019/2020. całą naszą wspólnotę oraz wszystkie inicjatywy i prace przez nas podejmowane.

Zachęcamy osoby należące do wspólnoty które nie mogły być podczas uroczystego odczytania aktu do indywidualnego odnowienia.

(z tej strony można pobrać akt w formacie pdf)

KATOLICKA WSPÓLNOTA ODNOWY W DUCHU ŚWIETYM „BÓG UZDRAWIA” W WOŁOMINIE